loading

HIZLI SATIŞ PROGRAMI

HIZLI SATIŞ PROGRAMI

HIZLI SATIŞ PROGRAMI

Özel Yazılım Merkezi Hızlı Satış programı size neler sunar ?

                 Özel Yazılım Merkezi Hızlı Satış programı marketler,toptan yada perakende satış yapan firmalar ve hızlı satış işlemi gerçekleştiren tüm işletmeler için geliştirilmiş bir perakende yazılımıdır.Basit ve kullanışlı arayüzü ile stok takip , fatura takip ,cari hesap takip , kasa banka takip işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz perakende satış programı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi ve satış işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.Bu programda satış işlemi en basit ve en kullanışlı işlemler kullanılarak hazırlandığından rahatlıkla tüm kontrollerinizi gerçekleştirebileceksiniz.Bir Market programı olarak da bilinen Özel Yazılım Merkezi Hızlı Satış programı her ölçekten marketin stok ve satış kayıtlarını hızlı bir şekilde tutmasını ve barkodlu satış yapmasını sağlayacaktır.Kendi barkod etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkod etiketleri kullanarak,firmanız için hızlı çözümler kurabilirsiniz.İstediğiniz barkod etiketini tasarlayabilir,ürün adı ,fiyatı , barkodu gibi bir çok bilgiyi etiket üzerine yazdırabilirsiniz.

Perakende sektöründe ne tip kolaylıklar sağlar?

Tüm marketlerin,mağazacılık sektöründe hizmet veren işletmelerin perakende satış ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydedir. Hızlı satış işlemlerinizi sa perakende satış
programı ile hızlıca yapabilirsiniz.Ayrıca sa perakende programı işletmenizde barkod sistemleri ile entegre çalışabilir ve barkodlu satış işlemlerinizi oldukça pratik gerçekleştirmenizi sağlar. Farklı ödeme şekillerini kullanabileceğiniz hızlı satış ekranı müşterilerinizin istedikleri ödeme yöntemini tercih etmesini sağlayacaktır.Sadakat kartı,para kart vb. ek ödeme şekilleri , barkod desteği ile hızlı ürün çağırma,özel indirim ve kampanyalar ile sizleri diğer firmaların bir adım önüne geçirecektir.

Finansal işlem kolaylığı

Gün sonu raporu,Kasiyer  ve finans analizleri vb. bir çok rapor  ile firmanızın mali durumunu gözden geçirip,ön
muhasebe ile uyumlu yapısı sayesinde cari,stok,fatura,kasa-banka,finans yönetimi ile eşsiz bir deneyime sahip olacaksınız.
Stok hareketlerinin anlık takibi, orta ve uzun dönem raporlama özelliğiyle hesaplamaların daha pratik şekilde
yapılması gibi birçok konuda kolaylık sunan bu yazılımlar marketler için de en temel gerekliliklerden birine
dönüşmüş durumda. Karmaşık bir müşteri takip programı kullanmak yerine bu gibi kolay kullanım imkânı sunan bir
yazılımın kullanımı, stok takibinin yanı sıra müşterilerle ilgili verilere de tek bir yazılım üzerinden ulaşılmasını sağlar.

Özellikler :

  • Cari Yönetimi
  • Stok-Depo Yönetimi
  • Finansal hareket takibi
  • Gelir-Gider takibi
  • Personel takibi-yetkilendirmesi
  • Satış ekranı-Gün sonu raporlaması
  • Personel prim analizleri
  • Kasiyer analizi